piątek, 26 sierpnia 2011

Jak wykorzystać kosmetyki po lecie

Plamy, przebarwienia, piegi. Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego starsze kobiety (mężczyźni także) maja bardzo często te zmiany na dłoniach, całych rękach, dekolcie i twarzy, czasem także na grzbiecie stóp? 
Oprócz chorób, zażywania niektórych leków , zmian hormonalnych bardzo duży wpływ na stan naszej skóry w tych odsłoniętych często miejscach, mają promienie UV!
Nie odkryję Ameryki mówiąc, że czym za młodu skorupka nasiąknie, tym na starość trąci . Dlatego warto już teraz zadbać o te części ciała. 
Tak jak dzisiaj lubimy być ładne , zdrowe i zadbane tak za 35lat oprócz zdrowia którego wam i sobie życzę, będziemy chciały elegancko się prezentować, oczarowując urodą zadbanej kobiety w wieku 55+.


W jaki sposób jednocześnie wykorzystać kosmetyki, które i tak poszły by do kosza, a zarazem zabezpieczyć się przed plamami, przebarwieniami i piegami?
szczegół tkwi w naszych , olejkach , balsamach, emulsjach , kremach do opalania z filtrem.
Filtry zawarte w tych kosmetykach po upływie paru miesięcy od otwarcia, ulatniają się tracąc swoja ochronę. Opakowania sprzedawane w drogeriach są dość duże, zazwyczaj zostaje nam pół butelki kosmetyku, który w połowie zimy ląduje w koszu . A szkoda!
Tym razem wykorzystaj go jesienią do codziennego pielęgnacji twarzy, dłoni , ramion i dekoltu. Jesienne dni także należą do słonecznych, a zima promienie UV odbijają się od śniegu tak więc ochrona przez cały rok.

1 komentarz:

  1. bardzo dobry post. jedyne zastrzeżenie? "dekolT", nie "dekolD". i "dekolcie" a nie "dekoldzie".
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie