czwartek, 15 września 2011

typ urody - ZIMA

Jaki to typ urody i co do niej pasuje, a czego powinna unikać? W tym poście opowiem Ci jak postępować z taką urodą.

  •  Kobieta Zima cechy rozpoznawcze:

włosy naturalne: ciemny brąz, czarne, zdarza się niezwykle rzadko platynowy blond , siwe lub stalowe.


Cera: pani zima występuje w dwóch typach cery : blada, śnieżna i oliwkowa, latynoska. W obu przypadka typ urody jest chłodny.


kolor oczu:  jest bardzo różny. Zaczynając od zielonych przez piwne aż do niebieskich. Cechą wspólna jest fakt, że tęczówka oka posiada zawsze ciemna obwódkę, przez co kontrast pomiędzy białkiem a tęczówka jest bardzo widoczny.
Usta: Pani zima posiada blado-czerwony  naturalny kolor ust.  • Make- up Pani Zimy
Makijaż "zimy" jako jeden z nielicznych, może być bardzo intensywny, ciemny. Ten typ urody nadaje się do czarnych eyelinerów, maskar i kredek. ( oczywiście pamiętając o różnych typach oczu) 


Oczy: ciemne brązy ( gorzka czekolada), brązy szare, zielenie, fuksja, bordo, beż,filety. matowe i perłowe.
usta: (zachowując zasadę podkreślone usta - delikatne oczy ) typ zimy przede wszystkim pasuje intensywna  czerwień, ostry róż w ciemnym pomarańczu na ustach także będzie jej bosko. Powinna unikać brązowych sminek i beżowych, które odejmują jej uroku.
brwi: najczęściej z natury są ciemne, ale podkreślenie ich ciemna brązową kredka lub cieniem dodaje im tylko więcej wyrazistości i zmysłowości.
cera: jaki podkład? trzeba się nie lada natrudzić ponieważ nie stosujemy podkładów z odcieniem różu ani tych z żółtym. Trzeba w tym przypadku znaleźć złoty środek pomiędzy nimi. Najlepszym rozwiązaniem jest mieszanie różnych podkładów ze sobą.

 
Ja także jestem typową Zimą 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie