wtorek, 5 lipca 2011

Eyelinery co i jak...

Cześć,
eyelinery to trudna sprawa, nigdy tak naprawdę nie wiesz co kupujesz. Podpowiem Ci jakie są dobre i co sprawia że są trwałe.
Z gamy eyelinerów jakie przetestowałam polecam na dzień dzisiejszy trzy:
1. Too Faced Long Stemmed Lashes cena: ok.110zł
jest to eyeliner który ma w sobie preparat na wzrost rzęs. To nie bajka , naprawdę działa!
Jest dwustronny. Jedna strona to czarny eyeliner z odżywką na dzień , zaś druga strona to sam preparat na wzrost rzęs do stosowania na noc. Bardzo dobra konsystencja, długi miękki pędzelek sprawia, że malowanie kreski jest dziecinnie proste. Ze względu na swoje właściwości nie polecam nakładania bazy pod cienie blisko linii rzęs, aby nie blokować dostępu preparatu do miejsca jego działania.
kosmetyk znajdziesz TUTAJ2.Make Up For Ever Pro Waterproof Eyeliner cena: ok 140 zł
Jest to eyeliner w butelce , bez pędzelka. Dzięki takiej formie umożliwia on dopasowanie pędzla wygodnego dla nas. Konsystencja jest średnio-gęsta. Przyznam ze ten produkt polecam dla osób o pewnej ręce i doświadczeniu w malowaniu kreski. Pro Waterproof Eyeliner jak sama nazwa wskazuje jest całkowicie wodoodporny. Demakijaż tego kosmetyku nie należy do najłatwiejszych. Kosmetyki tej firmy nie wymagają bazy.
Dostępne są w sieci SEPHORA.3, Eyeliner SEPHORA cena ok. 39 zł 
Ten eyeliner obecnie testuję. Bardzo łatwo maluje kreskę, konsystencja dość rzadka lecz mimo to nie sprawia kłopotu. Urzekł mnie bardzo intensywny kolor, który nie utlenia się, nie wysusza, nie wykrusza. Nasycona czerń pozostaje na powiece bardzo długo. Ten produkt wymaga stosowania bazy pod cienie. Niestety jest bardzo podatny na wilgoć, przez co nie nadaje się w upalne dni czy jazdę na rowerze. 

Następna lekcja - poprawne malowanie kreski eyelinerem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie