czwartek, 18 sierpnia 2011

Problem - BRWI

Brwi muszą być delikatnie wyregulowane, odpowiednio szerokie i lekko błyszczące.Jednak co zrobić, jeśli od lat używamy pęsety i nie wyobrażamy sobie dnia bez depilacji każdego najmniejszego włoska?


Jak przyspieszyć porost brwi?
Na początek udaj się do apteki i kup olejek rycynowy, którego cudowne działanie doceniły już nasze babcie. Codziennie wieczorem aplikuj go na brwi, najlepiej przy pomocy starej szczoteczki od tuszu do rzęs. Powinnaś również zaopatrzyć się w odżywkę Constance Carroll, Natural Lash Mascara (ok. 9 zł). Możesz jej używać jako nabłyszczającego żelu do brwi i cudownego leku w jednym. Poprawi wygląd oprawy oka, a dzięki zawartości gliceryny i pantenolu skutecznie odżywi osłabione włoski. Ma genialną, żelową konsystencję, co sprawia, że jest absolutnie niewidoczna – nie klei się, nie waży i nie zostawia białych smug. Na długo dyscyplinuje brwi, nadając im uporządkowany, regularny kształt.


Lekcja regulacji (gdy twoje brwi będą już gęste i zregenerowane)
Miejsca, w których brew powinna się rozpoczynać i kończyć, określamy za pomocą dwóch patyczków. Jeden patyczek należy przyłożyć do skrzydełka nosa i wewnętrznego kącika oka (tu powinna zaczynać się brew). Drugi zaś przykładamy do skrzydełka nosa i zewnętrznego kącika oka (to druga krawędź wyznaczająca długość brwi). Brew powinna być delikatnie uniesiona w miejscu, które wyznacza nam ołówek przyłożony do skrzydełka nosa i przechodzący przez źrenice.Oto parę kosmetyków do pielęgnacji :

  • HEROME Eye Care Brow Perfection Preparat do pielęgnacji brwi - cena 44,00 zł TUTAJ
  • Mary Kay Zestaw do Pielęgnacji Brwi cena : 49,00 TUTAJ
AUTOR: NADIA TYSZKIEWICZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie