piątek, 2 września 2011

brązowy tusz i kredka ?

Jesień. Na ulicach zauważam zmiany w kolorze włosów. Coraz więcej kobiet decyduje się na wszelkie odcienie rudości i czerwieni. A co z makijażem? on tez powinien się zmienić , ponieważ nasz wygląd uległ zmianie i  warto pomyśleć o oprawie oka.
Naturalny, uwodzicielski i zmysłowy to bardzo pożądany wygląd przez mężczyzn u kobiet. 

brązowy czy czarny?

zdecydowanie brązowy kolor kredki, tuszu , cienia do brwi - w dzień, taki odcień prezentuje się bardzo naturalnie . Czerń jest głęboka, dość agresywna nadaje się na wieczorne imprezy i wyjścia po zmroku. 
Decydując się na brązowy tusz lub kredkę- blondynka podkreśla rzęsy i brwi, brunetka nadaje im naturalności, ruda także podkreśli naturalność i zmysłowość spojrzenia oraz spowoduje, że oko nabierze wyrazistości w stosunku do koloru włosów. 
Gdybyśmy zastosowały w tych trzech przypadkach kolor czarny - tylko brunetka by się wybroniła, ponieważ jej urodzie czarna kredka nie nadaje wulgarności ( oczywiście jeżeli nie jest na brwiach) 

Pamiętajmy, że mamy wiele odcieni brązu - od ciemnych dla brunetek , przez  pośrednie dla rudych, i te jaśniejsze dla blondynek. 
Jeżeli nie jesteś pewna co do zmiany swojego makijażu na ten z brązem- zacznij od kredki i cienia do brwi, pomaluj jedna brew tak jak zawsze na czarno, a drugą na brązowo ,zapytaj bliska osobę o efekt. Opinia cie zaskoczy :)Ciekawostka:
Słynna ikona kina lat 50-tych Marilyn Monroe także używała do podkreślenia oka, brązowej kredki, a nie jak to wiele razy widać w kopiach jej make-up czarnego eyelinera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie