sobota, 2 czerwca 2012

01.06.2012 to powinien być światowy dzień urodzin Marilyn Monroe


Witajcie, 
dzisiaj szczególna dla mnie data 1 czerwca - czyli 86 rocznica urodzin Normy Jeane Baker. Wyjątkowa pod każdym względem , krucha, utalentowana, samotna wielka aktorka , piękna kobieta, niewinna istota - taką ją postrzegam. Dla mnie pod każdym względem była jedyna w swoim rodzaju, szczera, wrażliwa i tak niesprawiedliwie potraktowana przez wielu ludzi. - dzisiaj po pięćdziesięciu latach wciąż żywa. Dokonał się fenomen ikony kobiecości i talent kina - wciąż rozpoznawalna na całym świeci osiągnęła sławę o jakiej mażą gwiazdy kina współczesnych lat a jakiej ona nie mogła nawet sobie wymarzyć. 
Czy chciałaby aby o niej długo pisać? myślę że nie, sama kiedyś powiedziała, że te dni przed jej urodzinami są dla niej zawsze trudne.
1000 lat!!!!

"Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza ."

Nig­dy nie mogłam po­godzić się z kreowa­niem mnie na sym­bol sek­su. Z sek­su uczy­niono przed­miot. Niena­widzę myśli, że mam być przedmiotem. 


Nie chciałam um­rzeć, je­dynie pro­woko­wałam śmierć. Nie ot­rułam się. Bóg umiera, jeśli go nie kocha­my, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał. 

5 komentarzy:

  1. Dla mnie to najpiękniejsza kobieta na świecie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem wielką Fanką jej urody. jak szłam robić kolczyka to weszłam do salonu z tekstem na ustach " Chcę kolczyka jak Marilyn Monroe pieprzyka" i tak właśnie pojawiło się u mnie tzw .Monroe przebicie.

    OdpowiedzUsuń
  3. nie wiedziałam że Marilyn Monroe i ja mamy tego samego dnia urodziny

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za ten komentarz.
Proszę o kulturę wypowiedzi. Pozdrawiam i Zapraszam ponownie